860-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: an:Anyos 860)
Нема опис на уредувањето
[[de:860er]]
[[en:860s]]
[[eo:860-aj jaroj]]
[[es:Años 860]]
[[et:860. aastad]]
22

уредувања