Разлика помеѓу преработките на „Сончево зрачење“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: ro:Radiație solară
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
с (Бот Менува: ro:Radiație solară)
[[pl:Promieniowanie słoneczne]]
[[pt:Radiação solar]]
[[ro:RadiaţieRadiație solară]]
[[ru:Солнечная радиация]]
[[uk:Сонячна радіація]]
24.401

уредување