Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Европа во 1702 година“

с
Бот Додава: sv:Kategori:1702 i Europa
(Создадена страница со: {{portal|Европа}} {{yearcat}} {{year by category |m=1 |c=7 |d=0 |y=2 |cat=Европа |sortkey=Европа |parent=Годините во 18 век...)
 
с (Бот Додава: sv:Kategori:1702 i Europa)
 
[[en:Category:1702 in Europe]]
[[sv:Kategori:1702 i Europa]]
59.415

уредувања