Џон Рокфелер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: eu:John Davidson Rockefeller
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
с (Бот Додава: eu:John Davidson Rockefeller)
[[es:John D. Rockefeller]]
[[et:John D. Rockefeller]]
[[eu:John Davidson Rockefeller]]
[[fa:جان دیویس راکفلر]]
[[fi:John D. Rockefeller]]
86.434

уредувања