Разлика помеѓу преработките на „Портик“

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: gl:Pórtico
с (Бот: Промена на шаблон: Architecture-stub)
с (Бот Додава: gl:Pórtico)
[[fi:Portiikki]]
[[fr:Portique (architecture)]]
[[gl:Pórtico]]
[[he:פורטיקו]]
[[io:Portiko]]
46.384

уредувања