Анадолски јазици: Разлика помеѓу преработките

Одземени 15 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Менува: sr:Anatolski jezici
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Брише: gl:Linguas anatolias)
с (Бот Менува: sr:Anatolski jezici)
[[sk:Anatólske jazyky]]
[[sl:Anatolski jeziki]]
[[sr:АнатолскиAnatolski језициjezici]]
[[sv:Anatoliska språk]]
[[th:ภาษากลุ่มอนาโตเลีย]]
2.613

уредувања