2003: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: bxr:2003
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Брише: zu:2003)
с (Бот Додава: bxr:2003)
[[bs:2003]]
[[bug:2003]]
[[bxr:2003]]
[[ca:2003]]
[[cbk-zam:2003]]
3.985

уредувања