Категорија:Родени во 1012 година: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: sw:Jamii:Waliozaliwa 1012
с (Бот Додава: az, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, de, es, eu, fa, fr, gan, id, it, ja, jv, ko, mr, new, no, pl, ro, ru, sk, sl, sr, sv, tr, vi, zh)
с (Бот Додава: sw:Jamii:Waliozaliwa 1012)
[[sr:Категорија:Рођени 1012.]]
[[sv:Kategori:Födda 1012]]
[[sw:Jamii:Waliozaliwa 1012]]
[[tr:Kategori:1012 doğumlular]]
[[vi:Thể loại:Sinh 1012]]
109.264

уредувања