50-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sh:50-e pne.
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: fa:دهه ۵۰ (پیش از میلاد))
с (Бот Додава: sh:50-e pne.)
[[ro:Anii 50 î.Hr.]]
[[ru:50-е до н. э.]]
[[sh:50-e pne.]]
[[simple:50s BC]]
[[sk:50. roky 1. storočia pred Kr.]]
86.434

уредувања