Ротифери: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: la:Rotifera
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: eu:Rotifera)
с (Бот Додава: la:Rotifera)
[[ja:輪形動物]]
[[ko:윤형동물]]
[[la:Rotifera]]
[[lt:Verpetės]]
[[nl:Raderdieren]]
86.434

уредувања