Османие (покраина): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: os:Османийе (ил)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ms:Wilayah Osmaniye)
с (Бот Додава: os:Османийе (ил))
[[ms:Wilayah Osmaniye]]
[[nl:Osmaniye (provincie)]]
[[os:Османийе (ил)]]
[[pt:Osmaniye (província)]]
[[ru:Османие (ил)]]
109.264

уредувања