Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1154 година“

с
с (Бот Додава: an, az, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, de, es, eu, fa, fr, gan, is, it, ja, ko, new, no, pl, ro, ru, sk, sl, sr, sv, tr, vi, zh)
[[it:Categoria:Nati nel 1154]]
[[ja:Category:1154年生]]
[[ka:კატეგორია:დაბადებული 1154]]
[[ko:분류:1154년 태어남]]
[[new:पुचः:११५४य् बुगु]]
58.155

уредувања