Категорија:Починати во 1294 година: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: ka:კატეგორია:გარდაცვლილი 1294; козметички промени
с (Бот Додава: an, ar, arz, az, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, id, it, ja, jv, ko, la, lv, mr, new, no, pl, ro, ru, sk, sl, sr, sv, th, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Додава: ka:კატეგორია:გარდაცვლილი 1294; козметички промени)
[[Категорија:Починати по години|1294]]
{{deathyr|129|4}}
{{Commons cat|1294 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|1294]]
 
[[an:Categoría:1294 (muertes)]]
[[ja:Category:1294年没]]
[[jv:Kategori:Pati 1294]]
[[ka:კატეგორია:გარდაცვლილი 1294]]
[[ko:분류:1294년 죽음]]
[[la:Categoria:Mortui 1294]]
813

уредувања