Разлика помеѓу преработките на „Коска“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Додава: so:Laf Менува: pl:Kość
с (Бот Додава: ml:അസ്ഥി)
с (Бот Додава: so:Laf Менува: pl:Kość)
[[nl:Bot (anatomie)]]
[[pag:Pokel]]
[[pl:Kość (anatomia)]]
[[pt:Osso]]
[[qu:Tullu]]
[[sk:Kosť]]
[[sl:Kost]]
[[so:Laf]]
[[sq:Eshtrat e njeriut]]
[[sr:Кост]]