Разлика помеѓу преработките на „Гватемала (град)“

Додадени 26 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: simple:Guatemala City
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
с (Бот Додава: simple:Guatemala City)
[[ru:Гватемала (город)]]
[[sah:Гуатемала (куорат)]]
[[simple:Guatemala City]]
[[sk:Guatemala (mesto)]]
[[sl:Ciudad Guatemala]]
58.155

уредувања