Даниел Московски: Разлика помеѓу преработките

Додадени 39 бајти ,  пред 13 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с Бот: козметички промени
с Бот Додава: bg:Даниил Московски
Ред 23:
 
[[be:Даніл Аляксандравіч]]
[[bg:Даниил Московски]]
[[bs:Danijel, knez Moskve]]
[[ca:Daniïl I de Moscou]]
86.434

уредувања