Разлика помеѓу преработките на „409“

Додаден 21 бајт ,  пред 9 години
с
Бот Додава: os:409-æм аз
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: os:409-æм аз)
[[oc:409]]
[[or:୪୦୯]]
[[os:409-æм аз]]
[[pa:੪੦੯]]
[[pi:४०९]]
109.264

уредувања