Нирнбершки собири: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: ru:Съезды НСДАП
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: tr:Reichsparteitag)
с (Бот Додава: ru:Съезды НСДАП)
[[no:Rikspartidagene]]
[[pt:Reuniões de Nuremberg]]
[[ru:Съезды НСДАП]]
[[sv:Reichsparteitag]]
[[th:การชุมนุมที่เนือร์นแบร์ก]]
86.434

уредувања