Те сакам, човеку: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 12 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: uk:Люблю тебе, чувак)
с (Бот Додава: ja:40男のバージンロード)
[[fr:I Love You, Man]]
[[it:I Love You, Man]]
[[ja:40男のバージンロード]]
[[pt:I Love You, Man]]
[[ru:Люблю тебя, чувак]]
4.062

уредувања