Разлика помеѓу преработките на „Крал на Рим“

Додаден 11 бајт ,  пред 11 година
с
Бот Менува: fr:Liste des rois de Rome
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
с (Бот Менува: fr:Liste des rois de Rome)
[[de:Liste der altrömischen Könige]]
[[en:King of Rome]]
[[fr:RoiListe des rois de Rome]]
[[ja:王政ローマ]]
[[ka:რომის მეფეების სია]]
24.401

уредување