Центромер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ht:Santwomè
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: ht:Santwomè)
[[fr:Centromère]]
[[he:צנטרומר]]
[[ht:Santwomè]]
[[hu:Centromer]]
[[it:Centromero]]
109.264

уредувања