Категорија:Позиции на моќ: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Брише: ja:Category:役職名
с (Брзо додавање категорија Благороднички титули (со користење на HotCat))
с (Бот Брише: ja:Category:役職名)
[[Категорија:Политика]]
[[Категорија:Владеење]]
 
[[Категорија:Благороднички титули]]
 
[[bs:Kategorija:Pozicije autoriteta]]
[[en:Category:Positions of authority]]
[[es:Categoría:Dirigentes]]
[[ja:Category:役職名]]
[[pt:Categoria:Posições de autoridade]]
[[ro:Categorie:Poziţii de autoritate]]
[[sr:Категорија:Позиције моћи]]
[[ur: زمرہ:مناسب اقتدار]]
[[zh:Category:領袖]]
 
[[Категорија:Благороднички титули]]
59.415

уредувања