Кршехир (покраина): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: ms:Wilayah Kırşehir
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: ro:Provincia Kırșehir)
с (Бот Менува: ms:Wilayah Kırşehir)
[[ku:Kırşehir]]
[[lv:Kiršehiras ils]]
[[ms:ProvinsiWilayah KirsehirKırşehir]]
[[nl:Kırşehir (provincie)]]
[[pt:Kırşehir (província)]]
6.013

уредувања