Разлика помеѓу преработките на „Опра Винфри“

Додаден 21 бајт ,  пред 9 години
с
Бот Додава: ro:Oprah Winfrey
с (Бот менува: интернационалниот -> меѓународниот, листи -> списоци, креирана -> создадена, креирано -> создадено)
с (Бот Додава: ro:Oprah Winfrey)
[[pl:Oprah Winfrey]]
[[pt:Oprah Winfrey]]
[[ro:Oprah Winfrey]]
[[ru:Уинфри, Опра]]
[[simple:Oprah Winfrey]]
86.434

уредувања