Разлика помеѓу преработките на „Папа Григориј XII“

Додадени 30 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: ka:გრიგოლ XII
с (Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи)
с (Бот Додава: ka:გრიგოლ XII)
[[ja:グレゴリウス12世 (ローマ教皇)]]
[[jv:Paus Gregorius XII]]
[[ka:გრიგოლ XII]]
[[ko:교황 그레고리오 12세]]
[[la:Gregorius XII]]