Разлика помеѓу преработките на „VІІ македонски конгрес“

с
нема опис на уредувањето
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
с
{{наводи}}
 
[[Категорија:ВрховенКонгреси на Врховниот македонско-одрински комитет|7]]
[[Категорија:ВМОРО]]
[[Категорија:Конгреси на Врховниот македонско-одрински комитет]]