Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината, пред 9 години
с
Бот Додава: crh:Kelime-i şeadet
[[ca:Xahada]]
[[ce:Шахадат]]
[[crh:Kelime-i şeadet]]
[[cs:Šaháda]]
[[cy:Shahadah]]
59.415

уредувања