Разлика помеѓу преработките на „Гошинце“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот: Менува Категорија:Кумановско села
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Македонија)
с (Бот: Менува Категорија:Кумановско села)
 
[[Категорија:Македонски села]]
[[Категорија:КумановскоКумановски села]]
[[Категорија:Села во Општина Липково]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
941.847

уредувања