Монровија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 3 бајти ,  пред 12 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: th:มันโรเวีย)
с (Бот Менува: mr:मोन्रोव्हिया)
[[lt:Monrovija]]
[[lv:Monrovija]]
[[mr:मोन्रोव्हिया]]
[[mr:मोनरोव्हिया]]
[[ms:Monrovia]]
[[nl:Monrovia (Liberia)]]