Разлика помеѓу преработките на „Фолна киселина“

Додадени 45 бајти ,  пред 11 година
с
с (Бот менува: Референци -> Наводи, cite web -> цитирана веб страница)
[[sr:Folna kiselina]]
[[sv:Folsyra]]
[[ta:போலிக் அமிலம்]]
[[te:ఫోలిక్ ఆమ్లం]]
[[th:กรดโฟลิก]]
86.434

уредувања