Разлика помеѓу преработките на „Менопауза“

Додадени 124 бајти ,  пред 14 години
с
с
== Извор ==
 
*http://www.mhcs.health.nsw.gov.au/mhcs/publication_pdfs/800/HTS-800-MAC.pdf ''44+ За жените што се ближат до климактериумот (менопауза) - Памфлет'', Мултикултурен здравствен комуникативен сервис, Нов Јужен Велс, Јули 2002.
{{никулец}}
[[de:Menopause]]