Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник hr-3“

с
с (Бот Менува: lad:Kateggoría:User hr-3)
с (Бот Додава: krc:Категория:User hr-3)
[[hu:Kategória:User hr-3]]
[[it:Categoria:Utenti hr-3]]
[[ja:カテゴリCategory:User hr-3]]
[[ko:분류:사용자 hr-3]]
[[krc:Категория:User hr-3]]
[[lad:Kateggoría:User hr-3]]
[[lt:Kategorija:User hr-3]]
11.372

уредувања