Разлика помеѓу преработките на „Витоша“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: ro:Vitoșa
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец за географија)
с (Бот Менува: ro:Vitoșa)
[[pl:Witosza]]
[[pt:Vitosha]]
[[ro:VitoşaVitoșa]]
[[ru:Витоша]]
126.547

уредувања