Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1870-тите“

с
Бот Додава: id:Kategori:Kelahiran 1870-an
с (Бот Додава: gv:Ronney:Ruggyryn ayns ny 1870yn)
с (Бот Додава: id:Kategori:Kelahiran 1870-an)
[[gan:Category:1870年代出世]]
[[gv:Ronney:Ruggyryn ayns ny 1870yn]]
[[jaid:カテゴリKategori:Kelahiran 1870年代生-an]]
[[ja:Category:1870年代生]]
[[lv:Kategorija:1870. gados dzimušie]]
[[mt:Kategorija:Twieldu fl-1870s]]
7.011

уредување