Разлика помеѓу преработките на „Илинден (весник)“

Додадени 58 бајти ,  пред 9 години
с
Брзо додавање категорија Бугарски весници (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Весници на македонската дијаспора (со користење на [[WP:HOTCAT|HotCat])
с (Брзо додавање категорија Бугарски весници (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Весници на македонската дијаспора]]
 
[[Категорија:Бугарски весници]]