Разлика помеѓу преработките на „Либјахово“

Додадени 186 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Пиринска Македонија)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
:''За други значења на поимот '''Илинден''' воидете на [[Илинден (појаснување)|појаснителната страница]]''
'''Илинден''' е село во [[Општина Хаџидимово]].