15 век п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Одземени 49 бајти ,  пред 11 година
с
с (Бот Додава: gd:15mh linn RC)
с (Бот Брише: id:Abad ke-15 SM, lt:XV amžius pr. m. e.)
[[hr:15. stoljeće pr. Kr.]]
[[hu:I. e. 15. század]]
[[id:Abad ke-15 SM]]
[[io:15ma yar-cento aK]]
[[it:XV secolo a.C.]]
[[ka:ძვ. წ. XV საუკუნე]]
[[ko:기원전 15세기]]
[[lt:XV amžius pr. m. e.]]
[[ms:Abad ke-15 SM]]
[[nl:15e eeuw v.Chr.]]
1.760

уредувања