Разлика помеѓу преработките на „Папа Агапит I“

Додадени 34 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: ka:აგაპეტუს I
с (Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи)
с (Бот Додава: ka:აგაპეტუს I)
[[ja:アガペトゥス1世 (ローマ教皇)]]
[[jv:Paus Agapetus I]]
[[ka:აგაპეტუს I]]
[[ko:교황 아가피토 1세]]
[[la:Agapetus I]]
10.025

уредувања