Вештачки јазик: Разлика помеѓу преработките

Додадени 36 бајти ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
{{вештачки јазик-никулец}}
 
{{Вештачки јазици}}
 
 
[[Категорија:Вештачки јазици| ]]
15

уредувања