Разлика помеѓу преработките на „Млади и неуморни“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: ro:Tânăr și neliniștit
с (Бот Менува: ru:Молодые и дерзкие)
с (Бот Менува: ro:Tânăr și neliniștit)
[[pl:Żar młodości]]
[[pt:The Young and the Restless]]
[[ro:Tânăr şiși neliniştitneliniștit]]
[[ru:Молодые и дерзкие]]
[[simple:The Young and the Restless]]
5.665

уредувања