Цхинвал: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: ro:Țhinvali
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец за географија)
с (Бот Менува: ro:Țhinvali)
[[pl:Cchinwali]]
[[pt:Tskhinval]]
[[ro:ŢhinvaliȚhinvali]]
[[ru:Цхинвал]]
[[sah:Цхинвали]]
5.665

уредувања