Разлика помеѓу преработките на „Сонцестој“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: ro:Solstițiu
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец)
с (Бот Менува: ro:Solstițiu)
[[pl:Przesilenie]]
[[pt:Solstício]]
[[ro:SolstiţiuSolstițiu]]
[[ru:Солнцестояние]]
[[sah:Күн туруута]]
3.985

уредувања