Разлика помеѓу преработките на „Невработеност“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: ro:Șomaj
с (Бот: Промена на шаблон: Економија-никулец)
с (Бот Менува: ro:Șomaj)
[[pl:Bezrobocie]]
[[pt:Desemprego]]
[[ro:ŞomajȘomaj]]
[[ru:Безработица]]
[[sah:Үлэтэ суох буолуу]]
59.415

уредувања