Османие (покраина): Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: cy:Osmaniye (talaith)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: fj:Osmaniye Province)
с (Бот Додава: cy:Osmaniye (talaith))
[[crh:Osmaniye (il)]]
[[cv:Османие (ил)]]
[[cy:Osmaniye (talaith)]]
[[de:Osmaniye (Provinz)]]
[[en:Osmaniye Province]]
86.434

уредувања