Разлика помеѓу преработките на „Неврокоп (општина)“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: ro:Obștina Goțe Delcev
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Менува: ro:Obștina Goțe Delcev)
[[bg:Община Гоце Делчев]]
[[it:Goce Delčev]]
[[ro:ObştinaObștina GoţeGoțe Delcev]]
[[ru:Гоце-Делчев (община)]]
[[sr:Општина Гоце Делчев]]
58.155

уредувања