Отвори го главното мени

Промени

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: se:Sosialisma
[[scn:Sucialìsimu]]
[[sco:Socialism]]
[[se:Sosialisma]]
[[sh:Socijalizam]]
[[si:සමාජවාදය]]
6.057

уредувања