Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1090-тите“

с
Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1090-an
с (Бот Додава: gv:Ronney:Baaseyn ayns ny 1090yn)
с (Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1090-an)
[[gan:Category:1090年代過世]]
[[gv:Ronney:Baaseyn ayns ny 1090yn]]
[[jaid:カテゴリKategori:Kematian 1090年代没-an]]
[[ja:Category:1090年代没]]
[[lv:Kategorija:1090. gados mirušie]]
[[nn:Kategori:Døde i 1090-åra]]
109.264

уредувања