Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1530-тите“

с
Бот Додава: id:Kategori:Kelahiran 1530-an
с (Бот Додава: gv:Ronney:Ruggyryn ayns ny 1530yn)
с (Бот Додава: id:Kategori:Kelahiran 1530-an)
[[gan:Category:1530年代出世]]
[[gv:Ronney:Ruggyryn ayns ny 1530yn]]
[[jaid:カテゴリKategori:Kelahiran 1530年代生-an]]
[[ja:Category:1530年代生]]
[[lv:Kategorija:1530. gados dzimušie]]
[[nn:Kategori:Fødde i 1530-åra]]
109.264

уредувања