Бела боја: Разлика помеѓу преработките

Додаден 11 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Додава: so:Cad
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: lad:Blanko)
с (Бот Додава: so:Cad)
[[sk:Biela]]
[[sl:Bela]]
[[so:Cad]]
[[sq:Ngjyra e bardhë]]
[[sr:Бело]]
109.264

уредувања