Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1714 година“

с
Бот Додава: jv:Kategori:Lair 1714
с (Бот Додава: az, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, id, is, it, ja, ka, ko, la, lb, lv, mr, new, nn, no, oc, pl, ro, ru, simple, sk, sl, sq, sr, sv, sw, th, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Додава: jv:Kategori:Lair 1714)
[[it:Categoria:Nati nel 1714]]
[[ja:Category:1714年生]]
[[jv:Kategori:Lair 1714]]
[[ka:კატეგორია:დაბადებული 1714]]
[[ko:분류:1714년 태어남]]
109.264

уредувања